Armix kiudbetoonist lahendused

Armix kiudbetooni võimalusedARMIX® betoon on spetsiaalne kiudbetoon, mida kasutatakse ehitiste lint- ja plaatvundamentide ning vahelagede valamisel.
Sõltuvalt vundamendile mõjuvatest koormustest, konstruktsiooni mõõtmetest ning pinnase kandevõimest on peamiselt eramute ehituseks välja töötatud eriklassid ARMIX® 1,2,3,4,5,6.
Suuremate koormuste puhul, näiteks korterelamute ning ühiskondlike hoonete plaatvundamentide valamisel kasutatakse Armix Extra kiudbetooni.
Vahelagede valamiseks on välja töötatud eribetoon Armix SLB.

Armix 1 – 6 kiudbetoon lintvundamentide ja plaatvundamentide valamiseks (peamiselt eramud, väiksemad korrusmajad, ühiskondlikud hooned). Armix betooni täpne spetsifikatsioon selgub kandevõimearvutusest. Armix betoonile lisatakse kiudarmeering juba betoonitehases, seega armeerimisvigade hulk töömaal on minimaalne. Tavaarmatuuriga seotud tööde hulk on tühine. Armix betoon sobib kasutamiseks plaatvundamentides, kus kasutatakse vahtpolüstüroolist L-Plokke. Lintvundamendi puhul paigaldatakse Armix betoon tihendatud killustikalusele ja suure tõenäosusega puudub vajadus tavaarmatuurist rangide ning pikiramatuuride järgi. Soovitav on küsida täpset Armixi tüüpi meie spetsialistidelt.

Armix EXTRA – spetsiaalne kiudbetoon suurte koormustaga nii pinnasele toetuvate kui vaiadel plaatvundamentide valamiseks. Armix EXTRA on eriti kõrge jääkpaindetõmbetugevusega kiudbetoon, mis võimaldab pingeid ümber jaotada ning seega sobib kasutamiseks suurte koormuste puhul. Tegemist on praktiliselt isetiheneva kiudbetooniga, mille täpne kiudarmeeringu vajadus selgub iga objekti puhul eraldi arvutusest. Optimaalsema tulemuse saamiseks on võimalus Armix Extra kiudbetooni kombineerida tavaarmeeringuga.

Armix SLB – spetsiaalne kiudbetoon vahelagede valamiseks. ARMIX SLB kiudbetoonist vahelagede lahendus on kombineeritud APC turvavarrastega mille hulk võrreldes tavaarmeeringuga on tühine. Tegemist on praktiliselt isetiheneva kiudbetooniga, mille täpne kiudarmeeringu ning APC varraste vajadus selgub iga objekti puhul eraldi arvutusest. Praktikas on Armix SLB suurimat edu toonud: kitsastes oludes, pingelise ajagraafikuga objektidel, renoveerimistöödel, keeruka kujuga lagede valamisel ning ka eramuehituses.

Vaata videot Armix kiudbetoonist üldiselt

Küsi rohkem infot ARMIX kiudbetooni kohta

Maksimum faili suurus: 2 GB.